Dieser Job ist leider nicht
mehr verfügbar.

In unserer Jobbörse findest Du bestimmt
den passenden Job für Dich.

Ähnliche Jobs für Dich:

Performance Marketing Managera (m/w/d) | Zdalnie | Remote

Erschienen am 16.04.2024
location_on
Karlsruhe
100% Remote Work
person
Berufserfahrener
local_offer
Handel
watch_later
25 - 37.5 Stunden pro Woche
Start: Baldmöglichst
Laufzeit: Bis März 2025
Option auf Verlängerung und Übernahme
Projekt-ID: A202446198_2S

Lubisz pracować w różnorodny sposób, jesteś kreatywny, ale też uzdolniony analitycznie? Dobrze znasz język polski i chcesz pracować na arenie międzynarodowej? W takim razie szukamy Ciebie jako Performance Marketing Managera (m/k/d) dla firmy z polskimi lokalizacjami. Również jako freelancer lub w niepełnym wymiarze godzin.

Nasz klient, grupa z sektora drogeryjnego, poszukuje wzmocnienia w projekcie za pośrednictwem univativ. Grupa przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju w asortymencie produktów i ducha zespołu w firmie. Imprezy pracownicze i płaska hierarchia sprawią, że dzień pracy będzie niezapomniany i przyjemny. Aplikuj teraz!

Das erwartet Dich bei uns

  • Planowanie i zarządzanie działaniami online w mediach płatnych dla firmy w Polsce
  • Tworzenie docelowych wskaźników KPI dla płatnych mediów we współpracy z niemieckim zespołem ds. marketingu efektywnościowego
  • Monitorowanie i optymalizacja bieżących kampanii i budżetów
  • Tworzenie nowych kampanii we współpracy z cyfrową agencją kreatywną i doradzanie interesariuszom
  • Dalszy rozwój specjalistycznego obszaru w Polsce

Das bieten wir Dir

  • Roczne wynagrodzenie między 40 000 a 55 000 euro
  • Maksymalna elastyczność z możliwością pracy w 100% zdalnej
  • Bardzo koleżeńskie środowisko z silnym duchem zespołu
  • Zwrot kosztów podróży na spotkania na miejscu
  • Elastyczne godziny pracy i opcje pracy zdalnej
  • Szeroki zakres możliwości dalszego szkolenia w naszej e-Akademii

Deine Qualifikationen

  • Ukończone studia w dziedzinie marketingu lub porównywalne szkolenie
  • Pożądane kilkuletnie doświadczenie zawodowe w marketingu efektywnościowym
  • Płynna biznesowa znajomość języka polskiego, niemieckiego i angielskiego jest niezbędna
  • Silne umiejętności komunikacyjne, analityczny sposób myślenia oraz niezależny i zorientowany na wyniki sposób pracy
  • Gotowość do podróżowania do Karlsruhe 1-2 razy w miesiącu na spotkania na miejscu
  • Miejsce zamieszkania musi znajdować się w Niemczech
location_on
Karlsruhe
person
local_offer
Handel
watch_later
Noch Fragen?
Ich helfe Dir gerne weiter.
Leonie Jordan
Talent Scout
Dein Ansprechpartner